(Українська) Семінарське заняття з дисципліни «Основи психогігієни»

5 жовтня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

«Формування особистості та психічне здоров’я дитини» – саме на таку тему, 29 вересня 2022 року, викладачкою кафедри психології Андрусик О.О., було проведено семінарське заняття для студентів освітньо-професійної програми «Психологія», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти П/31, П/32 груп з дисципліни «Основи психогігієни».

Під час заняття були розглянуті питання:

– поняття «здоров’я» і «хвороба». Психологія здорового способу життя;

– комплексна оцінка психічного здоров’я, його критерії;

– етапи психофізичного розвитку. – оцінка нервово-психічного розвитку дітей; саногенний потенціал особистості;

– психогігієнічна профілактика станів, ситуацій та поведінки ризику (стрес, депресія, посттравматичний синдром, страхи, суїцид, девіантна поведінка).

Заняття було організоване у форматі виступів студентів на завчасно заплановану викладачем тематику та обговорення проблемних, актуальних питань, таких як:

– активізація саногенного потенціалу у важких життєвих умовах, в умовах війни;

– благополуччя як позитивний саногенний потенціал особистості;

– критичні періоди в психофізіологічному розвитку особистості.

Здобувачі вищої освіти висловлювати власні думки щодо найважливіших чинників формування здорового способу життя, ділилися власним досвідом.

Cтуденти були активні, спостерігався взаємозв’язок з викладачем.