(Українська) #СЛОВОСКОВОРОДИ: МИ ПОБУДУЄМО СВІТ КРАЩИЙ

16 грудня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Завідувачка інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Яна Коваленко долучилася до команди співорганізаторів Міжнародного Digital студентського інтелектуального турніру «#СловоСковороди: ми побудуємо світ кращий», присвяченого 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди.

Команду УДПУ «De libertate» представляли Анна Ільницька та Ірина Поліщук (факультет філології та журналістики); Віталій Дуганов та Олег Карпанець (історичний факультет); Анна Рудюк та Тетяна Шуляк (факультет соціальної та психологічної освіти).

Девіз команди: «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій».

Організатором виступила Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв, Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г.Короленка, Харківське обласне відділення УБА.

Мета турніру: створення онлайнового комунікаційного простору, в якому молодь України, знаходячись у різних куточках світу може об’єднатися,

самореалізуватися, інтегратуватися в команду і проявити таланти, інтелектуальні та креативні здібності.

Основним завданням заходу стала організація комунікації зі студентською молоддю для подолання негативних наслідків самоізоляції через вимушене переміщення; формування спільноти ініціативних патріотичних молодих людей, які прагнуть набути більше знань про свою історію і культуру; формування потреби в читанні серед студентської молоді за допомогою цифрових технологій; відновлення співпраці бібліотек в кризових умовах воєнного стану.

Сюрпризом для учасників турніру був мотиваційний виступ спеціального гостя – Богдана Бенюка.

Наші студенти є представниками покоління, якому ніщо не завадить дійти до мети. Цілеспрямованість Віталія Дуганова, який брав участь у турнірі із пункту «Незламності», вразила організаторів і йому теж буде презентовано нагороду.

Усі учасники  отримали сертифікати, а переможці – дипломи.