Соціально-економічні потреби і проблеми молоді України в умовах війни

6 червня 2022

Любий друже!

ГО «Інститут молоді» на замовлення Центру “Розвиток КСВ” в межах програми “Мріємо та діємо” проводить дослідження соціально-економічних потреб і проблем молоді України в умовах війни та обставин, що постійно змінюються.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Результатами дослідження стануть рекомендації Програмі “Мріємо та діємо” щодо впровадження активностей для молоді, які будуть базуватися на їх потребах у конкретний проміжок часу.

У рамках дослідження планується проведення фокус-груп. Під час фокус-груп ми поставимо декілька запитань про життя української молоді.

Запрошуємо вас взяти участь у цьому дослідженні, тому що ваші знання, погляди та досвід дуже цінні та важливі для нас.

Якщо ви згодні з умовами участі в фокус-групах, заповніть, будь ласка, анкету, яка дасть змогу нам з вами зв’язатися і запросити на фокус-групу:

Ми очікуємо, що фокус-група триватиме до 45-60 хвилин.

За участь у фокус-групі ви отримаєте грошову винагороду.