Соціальні мережі: нові можливості для навчання та кар’єри

18 січня 2024

17 січня студентка факультету соціальної та психологічної освіти – Людмила Мельник провела тренінг за темою “Соціальні мережі: нові можливості для навчання та кар’єри”.
Для учнів 11 класів.

На тренінгу учні дізналися про те, як використовувати соціальні мережі для навчання та розвитку. Вони також отримали практичні поради щодо того, як побудувати особистий бренд у соціальних мережах та знайти роботу за допомогою цих платформ.

Людмила розповіла про те, що соціальні мережі можуть стати потужним інструментом для навчання. У них можна знайти багато корисної інформації, наприклад, відеоуроки, вебінари, інтерактивні платформи тощо. Крім того, соціальні мережі дозволяють спілкуватися з іншими людьми, які мають спільні інтереси. Це може бути корисним для обміну досвідом та отримання підтримки.

Учні були задоволені тренінгом. Вони сказали, що отримали багато корисної інформації та тепер знають, як використовувати соціальні мережі для навчання та кар’єрного зростання.