Студенти факультету провели квест «Реальні історії» з нагоди Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства»

22 листопада 2023

На базі Служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та\або насильства за ознакою статі, психологи Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради для  здобувачів факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету та провели квест «Реальні історії» з нагоди Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства». Під час квесту студенти розгадуючи загадки, знайомилися з реальними історіями молодих людей, які потрапили у трудове та сексуальне рабство.

З початку війни ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми значно підвищився. Це пов’язано з тим, що частина людей виїхала на тимчасове місце проживання до Європи, частина переміщена всередині держави, а значна кількість людей примусово вивезена на територію росії та білорусі, саме тому такі профілактичні заходи з життєвими історіями українців обов’язково потрібно висвітлювати серед студентства та молоді для профілактики потрапляння в подібні ситуації.