Студенти факультету соціальної та психологічної освіти працюють педагогами організаторами у Міжнародному дитячому центрі «Артек» у Києві

14 червня 2024

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти активно працюють педагогами організаторами у Міжнародному дитячому центрі «Артек» у місті Києві.         Вони з великим задоволенням взаємодіють з дітьми, допомагаючи їм розвиватися та насолоджуватися своїм відпочинком.
Перш ніж розпочати роботу, студенти пройшли школу педагога організатора де здобули необхідні знання та навички для роботи з дітьми різного віку. Щодня вони проводять різноманітні виховні заходи, спортивні ігри, конкурси, вікторини, квести, флешмоби, творчі майстер-класи та інші активності, спрямовані на розвиток здібностей та соціальних навичок у дітей.
Діти активно беруть участь у різних заходах, де неодноразово здобували призові місця. Студенти самостійно пишуть сценарії заходів і разом з дітьми організовують яскраві вистави. Ця спільна діяльність не лише сприяє розвитку творчих здібностей дітей, але й зміцнює їх командний дух, виховує почуття відповідальності та взаємодопомоги.
Завдяки своїм комунікативним навичкам, студенти легко знаходять спільну мову з підлітками та їх батьками. Їх головне завдання – зарядити дітей позитивом і віддатися роботі на всі 100%! Такий підхід гарантує хороший результат, незабутні емоції та море приємних спогадів у дітей.
Цей досвід не лише збагачує студентів новими знаннями та вміннями, але й дарує їм незабутні враження, адже вони стають частиною великої родини «Артек», де кожен день приносить нові відкриття та радість спілкування з дітьми.