Студенти факультету соціальної та психологічної освіти взяли участь у молодіжному форумі “Державотворець”

31 жовтня 2023

Протягом 26 – 29 жовтня в Уманській громаді відбувся молодіжний форум «Державотворець».

Цьогоріч метою форуму було залучення молоді до процесу державотворення та до повоєнного відновлення України, ознайомлення з публічною адміністрацією, розробка та реалізація власних проєктів.

Протягом заходу 35 молодих людей ознайомились з діяльністю міської ради, виконавчого комітету Уманської міської ради та їх структурних підрозділів, а також найвищого законодавчого органу – Верховної Ради України.

Молодь мала можливість отримати інформацію щодо їх залучення до розробки, ухвалення рішень та контролю за їх виконанням, набути базових навичок з проєктного менеджменту, попрактикуватись у розробці та реалізації власних проєктів.

«У мене є бажання, щоб в органах місцевого самоврядування нашого міста більше працювало молодих людей. Адже, ви наше сьогодення і у подальшому вам відбудовувати майбутнє нашої України», – прокоментувала міський голова Ірина Плетньова