Студентка ФСПО прийняла участь в Громадській експертній Раді з гендерних питань при МФО «Рівні можливості»

2 лютого 2021

29 січня 2021 року Громадська експертна Рада з гендерних питань при МФО «Рівні можливості» ініціювала проведення Консультативної онлайн зустрічі представниць та представників гендерних центрів ЗВО і дослідницької спільноти, на зустрічі були присутні координатори гендерних центрів з 4-х областей, а також слухач консультативної зустрірічі студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, факультету соціальної та психологічної освіти Скаженюк Вікторія.

На даній зустрічі обговорювалися такі питання:
1. Участь освітянської та наукової спільнот у підготовці “Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти”.
2. Гендернмй компонент в освітньому процесі ЗВО.
3. Антидискримінаційна експертиза освітнього контенту.
4. Досвід та основні напрямки співпраці гендерних центрів у ЗВО.