Студент про якість організації освітнього процесу

18 березня 2021

Студент сьогодення є не лише учасником освітнього процесу, але і його активним субєктом. Він сам впливає на навчальний процес, висловлюючи своє бачення щодо надання освітніх послуг, та на правах рівноцінного стейкхолдера вносить обґрунтовані пропозиції.

На факультеті соціальної та психологічної освіти під час засідання старостату відбулося обговорення опитування студентів «Студент про якість організації освітнього процесу», проведене Центром забезпечення функціонування системи управління якістю освітньої діяльності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Під час обговорення зверталася увага на думку студентів щодо: 1) інформованості здобувачів вищої освіти щодо організації освітнього процесу, 2) зрозумілості мети і завдань освітніх компонентів, 3) обрання форм роботи під час занять, 4) практичної підготовки, 5) пропозицій, які б сприяли підвищенню якості професійної підготовки здобувачів.

Деканат висловлює слова вдячності студентам за активну участь в опитуванні та висловлені пропозиції.