Сучасні тренінгові технології для розвитку особистості: еко-тренінг

25 квітня 2024

23 -24 квітня 2024 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тренінгові технології для розвитку особистості: еко-тренінг»
Мета конференції – залучення спеціалістів у сфері практичної психології до обговорення актуальних проблем формування особистості засобами еко-тренінгу.
На пленарному засіданні виступили: Потапчук Євген Михайлович, доктор психологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, заслужений працівник освіти України, голова Української асоціації сімейних психологів. Потапчук Наталія Дмитрівна, доктор психологічних наук, професор, провідний науковий співробітник науково-організаційного відділу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького «Особливості використання тренінгових технологій для розвитку уявлень членів сімей комбатантів про важливі сімейні ролі».
Грилюк Сергій Михайлович, начальник науково-дослідної лабораторії соціально – гуманітарних проблем кафедри суспільних наук Національного університету оборони України, військовий психолог, кінезіолог «Застосування практик кінезіології в психологічній допомозі учасникам бойових дій»
Конференція передбачала практичну частину з такими майстер -класами:
«Використання метафоричних карт для ідентифікації та розвитку внутрішніх ресурсів» – Юлія Федоренко;
«Робота психолога з особами з депресивними симптомами» – Мар’яна Горенко;
«Як говорити з дітьми та підлітками на «важкі» теми (про війну, хворобу та смерть)» – Світлана Лукомська;
«Психотехнології роботи з панічною атакою» – Оксана Шпортун;
«4-польова схема роботи з травмою дорослих» – Надія Левус;
Посилання на онлайн-зустріч ч «Практика самодопомоги психологу і клієнту в роботі з таємницями» – Галина Михальчишин;
«Робота з темою сексуальності в гештальт-терапії» – Олена Тодоровська.
В конференції взяли участь понад 200 учасників з різних областей та міст України.
Сердечно дякуємо спікерам за цікаві доповіді, тренерам за чудові, корисні майстер-класи, учасникам за активну участь.
ЗСУ за можливість провести цей надзвичайно важливий захід.

Вдячність організаторам конференції: професору кафедри психології Тетяні Перепелюк; доценту кафедри психології Сергію Ольховецькому; доценту кафедри психології Надії Харченко.