Сьогодні відзначається День науки в Україні.

15 травня 2021

Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених! Саме науковий потенціал визначає рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце Україні у світовій спільноті.

Сьогодні наука, завдяки наполегливій праці вчених, має сучасні наукові школи та відомі інноваційні розробки. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі.

Науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти факультету соціальної та психологічної освіти пишаються  співпрацею з повідними науково-дослідними установами країни: Національною академією педагогічних наук України (відділення загальної педагогіки та філософії освіти, Інститут педагогіки, Інститут проблем виховання, Інститут психології імені Г.С. Костюка, Український науково-практичний центр практичної психології та соціальної роботи, Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського), Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, Науково-дослідним інститутом праці і зайнятості населення.

Сердечно вітаємо зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким.