Тренінг «Травматична подія та травматичний стрес»
4 травня 2023
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
02 травня 2023 року спеціалісти управління праці та соціального захисту населення у співпраці з психологами викладачами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провели тренінг «Травматична подія та травматичний стрес».
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Зустріч відбулася на базі Центру для спілкування «Троянда», учасниками якої стали підлітки, чиє звичне життя змінила війна. З метою стабілізації стану та відновлення внутрішнього ресурсу постраждалих, формуються групи, з якими в подальшому буде проводитися психосоціальна робота і надаватиметься необхідна допомога.
![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
Приємним сюрпризом для дітей було отримати рюкзаки, надані ГО «РОТАРІ КЛУБ КИЇВ ІНТЕРНЕШЕНАЛ».
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
Запрошуємо сім’ї з дітьми, яким потрібна психосоціальна підтримка, звернутися до управління праці та соціального захисту населення, м.Умань, вул.Садова,9\5, каб.27, тел.4-00-53