УВАГА! ЗМІНЕНО СИГНАЛ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

4 липня 2023

До уваги професорсько-викладацького та студентського колективів, співробітників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

В Уманській територіальній громаді змінився сигнал оповіщення про початок і закінчення повітряної тривоги та їх тривалість.

Зокрема, з 16 червня з 00:00 годин змінився сигнал сирен «Увага всім», що оповіщають про повітряну тривогу. При доведенні попереджувального сигналу «Увага всім» (оголошенні початку повітряної тривоги) буде подаватись уривчастий звуковий сигнал упродовж 3-х хвилин.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень:

• ТК «Умань»;
  • радіо «Умань» на хвилі 106,1 FM;
  • в інтернеті на uman.ua;
  • в телеграм каналі Уманської міської ради

Також інформацію про початок та оголошення повітряної тривоги можна отримати з додатку «Тривога» у смартфоні.

Сигнал про закінчення «Повітряної тривоги» подаватись не буде.

Реагуйте на сигнали повітряної тривоги та дбайте про свою власну безпеку і безпеку близьких вам людей!