У рамках проходження навчальної: ознайомчої практики здобувачі З/11, P/11, P/11-м груп відвідали службу у справах дітей Уманської районної державної адміністрації.

22 березня 2024

Служба у справах дітей райдержадміністрації є одним з важливих суб’єктів, які відповідають у районі за формування та реалізацію єдиної державної політики у сфері соціального захисту дитинства, здійснення заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей шляхом взаємодії та тісній співпраці з правоохоронними органами, відділом освіти, , загальноосвітніми та дошкільними навчальними закладами району та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації.

Служба здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства» та інших законодавчих та підзаконних актів.