(Українська) Факультет соціальної та психологічної освіти відкритий до співпраці й обміну заннями!

22 листопада 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Гостьові лекції на ФСПО – це не просто цікаві зустрічі, обмін навчально-науковою інформацією, конструктивні дискусії, напрацювання перспектив спільної діяльності… Це вже гарна традиція факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Так, 19 листопада 2021 року відбулась гостьова лекція з питань гендерної проблематики, яку презентували доктор політичних наук, професор, член Національного агентства кваліфікацій, член ГЕР Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, представник Ради роботодавців ФСПО Тетяна Семигіна  та практик соціальної роботи, доктор філософії зі спеціальності 231 Соціальна робота Алла Ярошенко.

Слухачів познайомили з основами дослідження актуальної проблеми підготовки соціальних працівників до ґендерно чутливої практики у контексті розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що знайшло відображення у теоретичному обґрунтуванні й експериментальній перевірці тренінгової програми формування ґендерної компетентності соціальних працівників. Обговорення запропонованих А.Ярошенко практичних кейсів, демонстрація результатів дослідно-експериментальної роботи, спілкування з аудиторією забезпечило жвавий інтерес та активність учасників зустрічі.

Щиро вдячні Тетяні Семигіній та Аллі Ярошенко! Сподіваємось на подальшу співпрацю!