Фаховий семінар з попередньої експертизи дисертації за спеціальністю 053 Психологія

22 березня 2024

21 березня 2024 р. на кафедрі психології факультету соціальної та психологічної освіти відбувся фаховий семінар з попередньої експертизи дисертаційного дослідження аспірантки ІV року навчання на здобуття ступеня доктора філософії (спеціальність 053 Психологія) Андрусик Олени Олександрівни на тему «Розвиток емоційної стійкості майбутніх вчителів».

Науковий керівник – Сафін Олександр Джамільович, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Рецензентами дисертаційної роботи виступили Якимчук Ірина Павлівна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Гриньова Наталя Вячеславівна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За підсумками засідання учасниками фахового семінару було прийнято рішення, що дисертаційне дослідження Андрусик Олени Олександрівни на тему «Розвиток емоційної стійкості майбутніх вчителів» за своєю актуальністю, науковою новизною отриманих результатів, теоретичним і практичним значенням відповідає вимогам наказу Міністерства освіти і науки України № 40 від 12.01.2017 р. «Про затвердження вимог щодо оформлення дисертації» (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 03 лютого 2017 р. за № 155/30023), Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії (Постанова Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 р. № 44, зі змінами, Постанова КМУ № 341 від 21.03.2022) та рекомендується до захисту на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 053 Психологія.