“Христос Воскрес!”
Факультет соціальної та психологічної освіти щиро вітає усіх студентів, викладачів, співробітників та випускників зі святом Великодня! Нехай цей світлий день принесе до вашого життя натхнення, спокою та гармонії, а Христове Воскресіння подарує нову силу та енергію для досягнення поставлених цілей. Бажаємо вам здоров’я, любові, злагоди та натхнення у всіх ваших справах! Христос Воскрес!