(Українська) Шановні здобувачі запрошуємо Вас до участі у реалізації Всеукраїнського соціального проєкту  «Все буде Україна».

29 березня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Всеукраїнський соціальний проєкт «Все буде Україна» відбуватиметься онлайн у мережі Фейсбук на офіційній сторінці факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, на офіційних сторінках навчальних та навчально-виховних закладів та партнерів. Соціальний проєкт складатиметься із мікропроєктів, керівниками (відповідальними особами) якого можуть виступати: педагоги-організатори, соціальні педагоги усіх навчальних та навчально-виховних закладів України різних рівнів. Це можуть бути фото безпосередньо із виконаних дітьми робіт: (малюнків; орегамі, ляльки-мотанки тощо). Будь-яка ваша ідея буде прийнята до розгляду і опублікована згідно правил проєкту.
Для участі необхідно:
надіслати на електронну пошту t.v.koljada@udpu.edu.ua листа з підписаними ФОТО робіт дітей (молоді) краще із змонтованими відеороликами  з позначкою «Все буде Україна»:
  • назву мікропроєкту
  • назву закладу
  • місто
  • ПІП відповідальної особи та номер телефону.
Проєкт  відповідає актуальним проблемам в українському суспільстві та триватиме  до нашої ПЕРЕМОГИ.  Після ПЕРЕМОГИ усіх відповідальних осіб та дітей буде відзначено почесними грамотами! Авторів кращих робіт буде відзначено на VII Національній премії «Діти-гордість України 2022»
Чекаємо ваших ідей!
Все буде Україна!!