(Українська) Шановні здобувачі запрошуємо Вас до участі в конкурсі «Психологія в моєму житті: психологічна допомога особистості у воєнний час»

29 березня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Організатор та координатор Конкурсу: кафедра психології, факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Мета Конкурсу: сприяти використанню арт-терапевтичних засобів, розвивати психологічну спостережливість, творчий підхід до вирішення конкретних психологічних ситуацій в умовах воєнного часу засобами фото-візуалізації.
Учасниками Конкурсу можуть стати здобувачі вищої освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, факультету соціальної та психологічної освіти
Завдання Конкурсу:
–                здатність впроваджувати техніки самовідновлення внаслідок кризових подій через мистецтво;
–                          розвиток навичок візуалізації поняття «психологія»;
–                          формування навичок самопрезентації з використанням тематичного фотомистецтва;
–                          активізувати особистісний та творчий потенціал майбутнього фахівця психолога, готового надавати допомогу людині у кризових моментах.
Конкурс проводитиметься за допомогою платформи соціальних медіа Instagram та/або Facebook. Імена переможців Конкурсу можуть бути оголошені на цих платформах, однак Instagram і Facebook не є партнерами або спонсорами Конкурсу. Вимогою щодо участі у Конкурсі є зобов’язання учасників щодо дотримання політики доброчесності та політики і правил розміщення контенту в Instagram та/або Facebook або будь-якої іншої угоди із зазначеними соціальними мережами.

Учасники Конкурсу
До участі в Конкурсі запрошуються здобувачі вищої освіти факультету соціальної та психологічної освіти.
Особа, яка надає фотоколаж, вважатиметься Конкурсантом, допущеним до змагання.
Конкурсант має зазначити і надати згоду на обробку таких персональних даних, як-от:
  • прізвище, ім’я та по-батькові;
  • номер мобільного телефону;
  • електронна адреса;
  • курс/ група.

Вимоги до робіт
Для участі в Конкурсі приймаються:
  • Фотоколаж є композицією з декількох фотографій в єдиний масив (з вирізанням і вставкою деяких об’єктів ) та з використанням фону.
  • Фотоколаж, який подається Конкурсантом на Конкурс, має складатися з 5-8 авторських фотографій, які відображають психологію в його житі
  • Фотоколаж приймається в графічному форматі jpeg, виконаний в будь-якому графічному редакторі.
  • У колажі має бути короткий текст (коментар, вірш та/або побажання тощо). Авторство тексту має належати Конкурсанту.
Технічні вимоги
Формат фото, надісланих на Конкурс, має відповідати технічним рекомендаціям публікування фото на Instagram / Facebook. Світлини не повинні містити видимих водяних знаків, підписів, або персональну інформацію.

Етапи Конкурсу
Конкурс проводиться з 4 квітня 2022 року по 22 квітня 2022 року і містить кілька етапів.
І етап: починається о 12.00. (за київським часом) 4 квітня і триває до 12:00 (за київським часом) 19 квітня 2022 року – прийом конкурсних робіт
У цей період учаснику необхідно:
  • направити фотоколаж в електронному вигляді на електронну адресу Конкурсу: collage.fspo@gmail.com У темі листа необхідно вказати наступні дані прізвище, ім’я та по батькові учасника; назва Конкурсу.
    ІІ етап: 19 квітня до 21 квітня 2022 року (включно)
    Обробляються надіслані матеріали, журі оцінює роботи
    ІІІ етап:22 квітня 2021 року проводиться підведення підсумків Конкурсу, нагороджуються переможці.
Критерії оцінки робіт:
  • відповідність тематиці конкурсу (5 балів);
  • оригінальність ідеї (5 балів);
  • сюжет зображень на фото (5 балів);
  • оригінальність композиції фотоколажу (5 балів);
  • якість зйомки (5 балів).
Нагороди
Переможцям Конкурсу вручається Диплом переможця (1, 2, 3 ступенів). За рішенням журі, узгодженим з організаційним комітетом, деякі учасники, які не потрапили до складу переможців, можуть бути нагороджені Спеціальною відзнакою.
Дипломи обов’язково підписуються головою організаційного комітету та головою журі Конкурсу.