Юлія Варивода пройшла дистанційний курс «Як молодь має долучатися до відбудови: інструменти та практики»

19 вересня 2023

У період з 1 вересня 2023 р. по 12 вересня 2023 р. Юлія Варивода, здобувачка третього (освітньо-науового) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота, координаторка Молодіжного центру «START» факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини, пройшла дистанційний курс «Як молодь має долучатися до відбудови: інструменти та практики».

Курс розроблено ГО «Платформа Публічної Дипломатії» за підтримки Національного демократичного інституту (NDI) та фінансування Національного фонду демократії (NED).

Навчальне навантаження курсу відповідає 10,5 акад. годин або 0,35 кредитів ЄКТС.

Курс включав вивчення таких тем:

• Ініціюй та драйви відновлення: «Молодіжне лідерство у відновленні України».
  • Аналізуй та роби відбудову: «Сучасні молодіжні громади, гендерна рівність, інклюзія та безбар’єрність».
  • Зростай та розвивайся: «Громадянська освіта та взаємодія».
  • Контролюй та слідкуй за відновленням: «Цифрові інструменти громадянського впливу».
  • Залучай та веди за собою: «Інститути громадянського суспільства у відбудові країни».

Цей курс – для тих, хто готовий уже сьогодні долучитися до відновлення України та її повноцінного суспільного життя . Під час курсу було отримано теоретичні знання та практичні інструменти, визначено ключові демократичні цінності та способи залучення громади до відновлення країни.