Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2023
18 жовтня 2023 року з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради організувало проведення інформаційно-просвітницької вуличної акції.
Під час акції фахівці із соціальної роботи разом зі студентами УППУ імені Павла Тичини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Уманської міської територіальної громади з метою підвищення обізнаності мешканців щодо способів уникнення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та можливостей отримання допомоги.
Щороку сотні тисяч чоловіків, жінок і дітей потрапляють до рук торговців людьми, як у себе вдома, так і за кордоном.

Обізнаність населення щодо даного злодіяння є оптимальним варіантом розв’язання питання протидії торгівлі людьми.