(Українська) Із 28 листопада по  3 грудня 2022 р декан факультету Оксана Кравченко стала учасником навчального візиту «Розвиток громадської архівістики в Україні» у місті Варшава (Польща), організованого Фундацією «Добра Воля»

5 грудня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У перший день візиту були проведені Майстер-класи в Центрі громадської архівістики:

− від керівництва Центру громадської архівістики

− семінар із створення громадського архіву, Йоанна Міхаловська

− презентація Системи відкритого архівування, Денис Горнічар

У другий день навчального візиту учасники відвідали «Дім зустрічей з історією», а саме мали навчальні кейси під час:

– зустрічі в архіві усної історії – д-р Ярослав Палка

− відвідування фотовиставки Кріса Нідентала

У Центрі громадської архівістики відвідали майстер-класи:

Агати Буйновської: Як читати фотографії?

У третій день навчального візиту учасники відвідали Архів Товариства друзів міста-саду Підкова Лісна, Рашин.

Також мали можливість відвідати Цифровий архів місцевої традиції у Гмінна публічна бібліотека в Рашині

Четвертий день навчального візиту відзначився проведенням майстер-класу у Фундації «Археологія фотографії»: Практикум зі зберігання та оцифрування колекцій.

Цього ж дня учасники навчального візиту відвідали музей Полін.

Відвідано Вернісаж фотовиставки Інки Росохи у Вітрині Східного дому Центру KARTA, тематично пов’язаної з проектом “24 лютого 2022, 5:00: Свідчення війни”

3 грудня відбулася екскурсія по Варшаві з гідом, зокрема до Королівського замку

Після екскурсії взято участь у майстер-класі д-ра Анни Вилегала з Інститутут філософії та соціології Польської академії наук

4 грудня відбулося відвідування Бібліотеки Варшавського університету та Бібліотеки Narodova у Варшаві

5 грудня підбито підсумки навчального візиту.

Учасники вражені змістовною програмою, навчальними заняттями і майстер-класами, зустрічами із видатними фахівцями, навчальними екскурсіями, теплим прийомом учасників з України.

Висловлюємо вдячність Аліні Добушевській за надану можливість та з надією на подальшу співпрацю.

Fundacja Dobra Wola