Інструктаж з техніки безпеки для П/10 групи

8 лютого 2024

7 лютого куратором групи, Підвальною Юлією, був проведений корисний інструктаж з техніки безпеки, правил перебування під час повітряної тривоги, а також правил проживання в гуртожитку. Ці знання стануть невід’ємною частиною студентам факультету соціальної та психологічної освіти для П/10 групи Катерині Бесчасній, Вікторії Звіряці, Рудій Еріці, Дмитру Пальцеву для безпечного та комфортного перебування, особливо під час навчального модуля bootcamp, який відбудеться з 8 лютого по 11 лютого 2024 року у м. Богуслав Київської області на базі дитячого оздоровчого закладу санаторного типу “Чайка”. На цьому модулі студенти мають можливість взяти участь у реалізації програми “Підтримка молоді та дітей Кіровоградської та Черкаської областей” у партнерстві з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ), що стане незабутнім досвідом для кожного з вас.