1 ЗУСТРІЧ УЧАСНИКІВ ШКОЛИ ЛЕДІ ТА ДЖЕНТЛЬМЕНСТВА

22 жовтня 2018

У межах діяльності Молодіжного центру «Start» на факультеті соціальної та психологічної освіти 19 жовтня розпочала свою роботу Школа леді та джентльменства.

1 заняття проходило під назвою «Освічена, інтелігентна та вихована молодь – це модно!»

Студенти мали можливість висловити думки з приводу ідеалів сучасних чоловіка та жінки, подискутувати з приводу стереотипів щодо понять «Леді» та «Джентльмен».

Було анонсовано тематику наступних занять, зокрема :

2 заняття. Правила та манери поведінки вдома, в університеті, на роботі. Універсальний етикет.

3 заняття. Культура при діловому спілкуванні. Тонкощі ділових переговорів при влаштуванні на роботу

4 заняття. Стиль. Хобі. Культурний розвиток.

5 заняття. Історії молодих та успішних. Подолання комплексу меншовартості.

6 заняття. Презентаційний вечір «Знаю. Вмію. Розвиватиму».

Учасникам було презентовано основні правила для леді й  джентльменів, які поширені закордоном та розглянуто поняття «Ввічливость» в сучасному суспільстві.

Наступне заняття відбудеться 24 жовтня о 15.50, ауд. 110а на тему «Правила та манери поведінки вдома, в університеті, на роботі. Універсальний етикет». Запрошуються усі бажаючі!