10 березня – День визволення Умані від фашистських загарбників

6 березня 2019

5 березня 2019 року студентами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, факультету соціальної та психологічної освіти був проведений концерт, у зв’язку з визволенням Умані від фашистських загарбників.

За виявлену мужність і відвагу під час визволення нашого міста 26 офіцерам і червоноармійцям були присвоєні звання Героїв Радянського Союзу. В боях за Уманщину ворог втратив 20 тисяч убитими і 2 500 гітлерівців були взяті в полон. Не можна забути, що за визволення Уманщини поклали свої голови до 6 тис. воїнів.

З вдячністю згадуючи тих, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, відомих і невідомих героїв визвольних боїв, всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни, ми схиляємо голову перед їх немеркнучим подвигом. Світла пам’ять і вічна слава героям, загиблим за звільнення нашого рідного краю! Низький уклін дорогим землякам-ветеранам битви із загарбниками. Їх спогади, розповіді про війну – це жива історія для юних поколінь, приклад самовідданого служіння Вітчизні.


Фото новини: