На факультеті відбулася on-line зустріч з Гасановою Лейлою Ілгарівною

16 листопада 2020

І знову цікава та корисна зустріч зі стейкхолдером!

12 листопада 2020 року на ФСПО відбулася on-line зустріч з Гасановою Лейлою Ілгарівною, фахівцем Одеського обласного центру громадського здоров’я, практичним психологом Крижанівського НВК: «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей – ДНЗ» Лиманської районної ради Одеської області, випускниці факультету соціальної та психологічної освіти, соціального педагога та психолога.

До zoom-конференції долучилися студенти 1,2 курсів ОС «Молодший бакалавр», 1-4 курсів ОС «Бакалавр» спеціальностей 231 «Соціальна робота», 232 «Соціальне забезпечення», 053 «Психологія», викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кафедри психології. Модератор – Албул І.В., технічна підтримка –  Поліщук О.Р. Загалом, у роботі конференції взяли участь 54 учасники.

Незважаючи на інтернет-спілкування, учасникам зустрічі вдалося з перших хвилин створити атмосферу доброзичливості, взаємоповаги та співпраці. Цьому, насамперед, посприяла налаштованість нашої гості, адже Лейла Ілгарівна навіть через екрани дарувала слухачам позитивний настрій.

Усі учасники зустрічі переконалися у професіоналізмі Гасанової Л.І., оскільки у своєму виступі Лейла Ілгарівна детально розповіла про особливості роботи в Центрі громадського здоров’я та у загальноосвітній школі, основні напрями діяльності, специфіку клієнтів, організовані нею заходи та тренінги,  результати соціально-психологічного впливу, майбутні плани роботи.

Приємно було чути від Лейли теплі спогади про наш факультет, її вдячність викладачам за отримані знання та вміння. Корисними для слухачів стали рекомендації молодого фахівця сучасним студентам, адже саме у студентські роки, за словами Лейли Ілгарівни, є можливість максимально опанувати знаннями та навичками, і саме на факультеті соціальної та психологічної освіти такі можливості дійсно є! У цьому Лейла Гасанова у процесі своєї професійної діяльності впевнилася на 100%!


Фото новини: