Відбувся ІІ фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти»
На базі факультету соціальної та психологічної освіти, за сприяння Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради (начальник – Кучер Галина Михайлівна, депутат Черкаської обласної ради, заслужений працівник соціальної сфери України), відбувся ІІ фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти».
Організаторами заходу виступили Школа передового досвіду «Школа соціальних знань» (координатор – доцент Бондаренко Галина Василівна) та Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» (координатор – доцент Перфільєва Майя Володимирівна). На заході були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Кірдан Олена Леонідівна; начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Вдовиченко Наталія Вікторівна; головний спеціаліст відділу освіти Уманської міської ради Чорна Світлана Олександрівна; директор Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гущина Інна Олександрівна; керівник Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів (Центр розвитку дитини) «Пролісок» Базилевска Вікторія Вікторівна.
Також відвідали і взяли участь у заході друзі факультету – вихованці Центру соціальної реабілітації «Пролісок», учні шкіл м. Умань й Уманського району та студенти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка.
Фестиваль розпочали Моренко Лілія, Тимошенко Олена та Барабаш Анна віршем «Моя Україна».
Студенти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка презентувавши танець «Подоляночка», підтвердили загальновідому істину, що найзапальніший танець – український.
Українці – це найталановитіша нація у світі. Переконатися в цьому присутні мали змогу переглянувши відеоролик з презентацією робіт Дзюби Тетяни, Хоменко Анни, Гончарової Віти Гребенюк Вікторії, Шуляк Тетяни, Декар Марини, Кучеренко Наталії.
Для підняття настрою глядачів виступила команда КВН-щиків «One Shot».
Окрасою фестивалю був «Східний танець» у виконанні студентки іноземної філології Дробот Каріни.
Римар Олександр, Добжинський Ярослав, Кушнір Сергій, Остроух Настя, Станіславчук Дмитро, Пуга Наташа подарували глядачам композицію «Спи собі сама».
Не залишили байдужим всіх присутніх Алтиннік Катерина та Бабина Валентина, які виступили з надзвичайною піснею «Мама», виконаною мовою жестів.
На святі були присутні батьки юних артистів. У знак подяки за неймовірні зусилля при вихованні дітей студенти вручили невеликі подарунки, виконані власноручно, а Вигалюк Сергій подарував їм танець.
Пісня «Детство» у виконані Дацька Романа з відеосупродом, підготовленим Ковалем Ярославом, та казка «Червона шапочка», презентована студентами 15 і 16 груп, змусила всіх присутніх поринути у чудові роки дитинства.
Здивували своїми дивовижними талантами Білоусов Антон, Клочко Руслан, Кучеренко Наташа.
Як і на І фестивалі, всіх присутніх своєю піснею вразив Кучер Віталій, хлопчик, силою волі та духу якого можна не просто захоплюватися, а й пишатися!
Кульмінацією фестивалю стали виступи вихованців «Проліску». Маленькі учасники подарували всім присутнім чарівний танок «Червона рута» та українську пісню «Чобітки». Виступ хлопців та дівчаток викликав шквал емоцій.
Незабутнім дійством став флеш-моб у виконанні студентів факультету соціальної та психологічної освіти та вихованців «Проліску».
І на завершення ІІ фестивалю творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти», під пісню, у виконанні Сітарчук Наташі учасники фестивалю зібралися на сцені, як справжня, дружня родина.
За доброю традицією нашого фестивалю маленьким артистам за підтримки голови профспілкової організації університету доцента Осадчого Олександра Семеновича були вручені солодкі подарунки.
Головна ідея фестивалю – кожний із нас талановитий і особливий по-своєму, всі ми рівні у своєму праві на життя – знову виправдала себе!
До наступних зустрічей!