14 березня 2024 року на базі Реабілітаційного комплексу «Гармонія» з нагоди Дня українського добровольця відбулося засідання ветеранського Хабу «Сильні духом» за участі ветеранів та психологів.

15 березня 2024
14 березня 2024 року на базі Реабілітаційного комплексу «Гармонія»
☝️Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає Захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги. Всі свої сили та знання ми вкладаємо для спільної Перемоги.
👉 Катерина Радзівіл – кандидат психологічних наук, викладач кафедри психології Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини провела психологічну групу підтримки для ветеранів та наших Захисників.
👥 Учасники заходу мали можливість поспілкувалися, обговорити та задати питання, на які отримали вичерпні відповіді.
👉 Цінності, якими ми керуємося, включають відданість, повагу та співчуття. Ми надаємо різнобічні консультації, враховуючи унікальні потреби кожного ветерана, сприяючи його успішній реінтеграції в цивільне життя. Психологічна підтримка є основною складовою нашої роботи, де досвідчені фахівці допомагають ветеранам подолати труднощі та зміцнювати їхню життєстійкість.
👐 На заняття запрошуємо всіх охочих військовослужбовців та членів їх родин. За детальною інформацією звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення:
📍м. Умань, вул. Садова,9/5, каб.№ 6
📲 067 760 8574
📲 тел.: +38 097 735 10 16 – Віктор Вдовиченко (Радник міського голови з військових питань)