14 лютого Уманською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України проведено відкрите заняття для здобувачів вищої освіти факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в змішаному форматі.

15 лютого 2024

Цей захід став важливою платформою для обміну ідеями та поглиблення розуміння соціальних питань, що є надзвичайно актуальним у сучасному світі. Учасники мали можливість отримати корисні знання як у онлайн, так і офлайн режимах, що підкреслює важливість використання різноманітних методів навчання.
Студенти повинні мати базові знання щодо вибухонебезпечних предметів та інших потенційних загроз для своєї безпеки та оточуючих. Ось деякі ключові пункти, які вони повинні розуміти:
Вибухонебезпечні предмети та їх вплив
Види небезпечних місць
Визначення небезпечних місць
Небезпечна поведінка (приклади)
Алгоритми безпечнішої поведінки
Ці знання та навички можуть допомогти студентам уникнути небезпеки та вчасно реагувати на потенційні загрози.