Державна підтримка: пенсії, соціальна допомога та виплати по безробіттю
Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся круглий стіл «Державна підтримка: пенсії, соціальна допомога та виплати по безробіттю».
Співорганізатори: Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, Управління пенсійного фонду України в м. Умань та Уманському районі, Уманський міський центр зайнятості.
Модератор: Кучер Галина Михайлівна – начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.
Відкрила засідання міський голова Плетньова Ірина Григорівна.
Вступне слово кандидата педагогічних наук, доцента, проректора з гуманітарних питань УДПУ імені Павла Тичини – Ревнюк Наталії Іванівни.
Під час круглого столу висвітлені доповіді:
- Інформація начальника відділу обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) Головного управління ПФУ в Черкаській області – Кузнеця Анатолія Михайловича про призначення пенсій;
- Інформація начальника відділу призначення соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради – Рибак Людмили Антонівни щодо розмірів всіх видів соціальних допомог;
- Інформація начальника відділу контролю за правильністю призначення соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради – Левченко Олена Олександрівна щодо умов призначення субсидій;
- Інформація начальника відділу обслуговування та реабілітації пільгових категорій громадян управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради – Кривенко Оксани Василівни щодо умов призначення пільг;
- Інформація директора Уманської філії Черкаського обласного Центру зайнятості – Савенка Артема Юрійовича щодо виплат під час перебування на обліку в Центрі зайнятості;
- Інформація начальника Уманської ДПІ ГУ ДПС в Черкаській області – Мовчан Катерини Феодосіївни Про порядок укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування або одноразову сплату у системі загальнообов’язкового пенсійного страхування.
Всі присутні мали можливість задавати питання, на які отримали вичерпні відповіді.