15 років активної мудрості відзначив Центр роботи з жінками «Софія»

24 червня 2016

1

В червні 2001 року очільниця галузі соціального захисту населення м. Умань Галина Кучер згуртувала навколо себе найвпливовіших жінок міста, тих, з чиєю думкою рахуються, хто реально переймається долею громади і громадян. І з того часу щомісяця збираються учасниці клубу, щоб по-жіночому оцінити все, що відбувається в місті та в країні і по-материнські вирішити, що робити далі.

2

В дружньому колі однодумців народилася і викристалізувалася не одна вдала ідея, що по мірі втілення принесла вже неабияку користь багатьом уманчанам і місту. Результатом жіночих турбот стала і унікальна в державному масштабі структура установ  соціального захисту населення, яка функціонує в Умані і є нині предметом ретельного вивчення українських та закордонних колег.

3

22 червня 2016 року жінки – громадські лідери зустрілися знову, аби привітати одна одну з важливими державними святами – Днем Конституції та Днем молоді. Музичні вітання подарували традиційно вихованці Школи мистецтв, діти, які також зростають разом із Центром «Софія».

4

Лейтмотивом зустрічі була тема реальної не на словах, а на справах любові до України. Вітаючи колежанок, господиня Центру, начальник управління праці і соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер, зауважила: «А що кожен з нас робить для держави? Чи всі наші знайомі, рідні, близькі  справно сплачують податки, наповнюючи бюджет міста і країни? Чи виконуємо ми всі свої обов’язки, перш ніж заявити про свої права?  Адже саме така жертовна дієва любов кожного свідомого громадянина перш за все стає цеглиною у розбудові нової країни.» З тим, що в країні сьогодні дуже багато проблем і українці переживають чи не найважчі часи за період новітньої історії держави погоджувалися всі присутні на святі, але кожна учасниця зустрічі пропонувала й конкретну справу, ідею, думку, що по опрацюванню можуть стати корисною справою для суспільства, саме розвиненого демократичного громадянського суспільства, до якого ми всі так прагнемо.

5

Депутати Уманської міської ради Ірина Омелянчук, Ірина Зікєєва, Тетяна Овчіннікова, Юлія Малішевська поінформували про те, що сьогодні робить міська влада, депутатський корпус і що планується зробити в Умані з огляду на реформування багатьох життєво важливих галузей – медицини, освіти, гуманітарної галузі.

6

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко Оксана Олексіївна.

7

Кожна з присутніх на зустрічі жінок ділилася власним враженням та власним баченням, а от в побажаннях всі були єдиними: миру, здоров’я і снаги, а також наполегливості і рішучості на нові звершення і нові справи на користь громади.

8