17 грудня 2020
16.12.2020 року в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради відбулося засідання молодіжної соціальної ради, в якому прийняли участь голови та заступники голів студентських рад Уманського обласного музичного коледжу ім. П.Демуцького, член молодіжного центру «Start» Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, голова студентського уряду КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Шевченка», студентський декан відділення «Лікувальна справа» Уманського медичного коледжу, голова учнівського самоврядування ДНЗ «Уманський професійний ліцей».
На засіданні спеціалісти управління надали інформацію щодо призначення різних видів соціальних допомог.