18 квітня 2024 року відбулась настановча конференція з питань виробничої: дослідницької практики з відривом від навчання з 22  квітня 2024 р. до 5 травня 2024 р. для здобувачів вищої освіти ОС «Доктор філософії» І курсу факультету соціальної та психологічної освіти, які навчаються за спеціальністю: 231 Соціальна робота освітньо-наукової програми «Соціальна робота».

18 квітня 2024

18 квітня 2024 року відбулась настановча конференція з питань виробничої: дослідницької практики з відривом від навчання з 22  квітня 2024 р.до  5 травня 2024 р. для здобувачів вищої освіти ОС «Доктор філософії» І курсу факультету соціальної та психологічної освіти, які навчаються за спеціальністю: 231 Соціальна робота освітньо-наукової програми «Соціальна робота».

Гарант освітньо-наукової програми «Соціальна робота» підготовки здобувачів освітнього ступеня «доктор філософії» третього (освітньо-наукового) рівня освіти,  доктор педагогічних наук,  професор Коляда Наталя Миколаївна ознайомила з особливостями проходження практики, програмою та завданнями, етапами її проходження, вимогами до матеріалів та їх оформлення, критеріями оцінювання.

Завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи кандидат педагогічних наук, доцент Албул Ірина Володимирівна наголосила на термінах здачі звітної документації та широкому спектрі роботи структурних підрозділів факультету.