18 квітня 2024 року завершилася навчальна програма «Молодіжний працівник», яка проходила на базі Молодіжного центру «START» Уманського державного педагогічного університету.

19 квітня 2024

Учасники мали можливість отримати та / або поглибити свої знання з молодіжної політики та молодіжної роботи, покращити свої soft skills, згуртуватися. Окрім цього, молодь поділилася власним досвідом, як учасники молодіжних заходів, як суб’єкти молодіжної роботи.
Також це нагода краще познайомитися та знайти своїх однодумців.
Дякуємо спікеркам, Анжелі Тимченко та Олені Левченко, за такі насичені та продуктивні 3 дні, а також декану факультету соціальної та психологічної освіти О.О. Кравченко за підтримку.
Учасникам бажаємо подальших успіхів у реалізації молодіжної роботи!