2 червня 2021 року в дистанційному режимі відбулася презентація міжнародних проектів кредитної мобільності та семестрових обмінів для студентів факультету

2 червня 2021
Зустріч відбулася за участі декана факультету соціальної та психологічної освіти, д.п.н., проф. – Кравченко Оксана Олексіївна.
Заступник декана з міжнародної діяльності, к.п.н. – Бойко Ольга Миколаївна надала детальну інформацію студентам щодо загальної концепції програм семестрових обмінів, ознайомила з можливостями участі студентів у проектах навчальної (академічної) мобільності програми, а також розповіла про переваги участі у проектах кредитної мобільності.
Також було презентовано процедуру подачі документів  та критерії відбору учасників. Також було представлено 2 актуальних пропозиції кредитної мобільності, а саме:
  • Поморська Академія в Слупську (Республіка Польща);
  • Гуманітарно-природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща).
    Наприкінці заходу учасники зустрічі мали змогу задати питання та поспілкуватися зі студентами – учасниками програм обмінів.
    Більш детальна інформація про проекти розміщено в презентації нижче.

Презентація академічних програм