Створення контенту вільного від дискримінації

5 лютого 2021

2-3 лютого 2021 року науково-педагогічні працівники та аспіранти ОНП “Соціальна робота” та “Психологія” третього освітньо-наукового рівня “доктор філософії” прийняли активну участь в навчальному модулі «Недискримінаційний, підхід як складова забезпечення внутрішньої системи якості освіти». 

На модулі було висвітлено три основні моменти:

  1. Нормативне підґрунтя та існуючий в Україні досвід запровадження недискримінаційного підходу в освіті.
  2. Чіткі критерії виявлення дискримінації в освіті.
  3. Конкретні інструменти антидискримінаційного аудиту освітнього простору і середовища закладу освіти.

Головний меседж вебінару – це чутливе вчителювання/викладання, мета якого демонструвати учнівству, студентству, що не існує різниці у відношенні до хлопців і дівчат, до дітей різних етносів, дітей з інвалідністю, різного майнового стану і т.п. Тільки таким чином вчитель/вчителька, викладач/викладачка може продемонструвати цінність кожної дитини, її неповторність, особливість і повагу до цієї несхожості.

Факультет дякує кваліфікованим спікерам модулю – сертифікованим тренеркам та експерткам МОН України з антидискримінаційної експертизи освітнього контенту: Ользі Рассказовій, докторці педагогічних наук, професорці, завідувачці кафедри соціальної роботи, фахівчині програмного напрямку ГО «ЕдКемп Україна» та Валентині Какадій, аспірантці кафедри соціальної роботи, віце директорці Огієвського навчально-виховного комплексу Сахновщинської районної ради Харківської області.


Фото новини: