21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

22 листопада 2017

21 листопада 2013 р. назавжди змінило історію українського сьогодення. Саме в цей день вперше почались мирні протести за євроінтеграцію. Сотні людей, а згодом уся свідома нація, повстала проти чинного режиму президента – втікача в надії змінити державу на краще. День гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований.

Ми студенти 15 групи ФСПО. Мали змогу провести акцію «Скарбничка побажань» в стінах нашого університету. В якій з радістю прийняли участь студенти та викладачі університету.

«Скарбничка побажань» була маленькою, але з теплими та підбадьорюючими побажаннями.

Плакати які ми намалювали яскраво відображали наші емоції, настрій та дав зрозуміти викладачам, студентам, який саме сьогодні день.

Варто пам’ятати, що обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний – події, які почалися біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 року тривають і досі. Гідність не купиш за жодні гроші. Вона або є, або її нема.