28 березня 2024

22 березня 2024 року відбулось відкрите практичне заняття викладачки кафедри педагогіки та освітнього менеджменту В.В. Мартинюк з дисципліни “Педагогіка партнерства” для здобувачів 1 курсу факультету соціальної та психологічної освіти.
Мета: ознайомити із сучасними ролями вчителя в індивідуальній освітній траєкторії учня (тьютор, модератор, коуч, фасилітатор).
На занятті використовувались різноманітні форми контролю теоретичного матеріалу, цікавими фактами , дискусіями та відео-запитаннями. За результатами практичного заняття отримані позитивні відгуки щодо змісту й форм проведення конкурсного заняття від викладачів кафедри педагогіки та освітнього менеджменту та присутніх здобувачів освіти.