25 квітня 2024

24 квітня 2024 р. відбулося відкрите, конкурсне практичне заняття Юрченко Оксани Володимирівни та аспірантки другого року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Нетудихати Тетяни Сергіївни з навчальної дисципліни «Теорія та історія педагогіки» зі здобувачами освітнього ступеня бакалавр факультету природничої освіти та природокористування.

Заняття було проведено у незвичному форматі, в поєднанні як викладачів так і студентів в аудиторії та онлайн режимі. Під час практичного заняття на тему: «Організаційні форми навчально-пізнавальної діяльності учнів» було розглянуто відповідно до плану заняття такі питання: поняття про форми організації навчання: співвідношення між формами організації навчання і його методами; історичний розвиток систем навчання;загальні форми організації навчання: індивідуальна, парна, групова та фронтальна; особливості методики організації та проведення екскурсій, факультативів, семінарів, практикумів, гуртків, консультацій, домашньої навчальної роботи тощо; сучасні системи навчання.

Під час проведеного практичного заняття: створено психолого-комфорту атмосферу взаємодії зі здобувачами; дотримано педагогічного такту, уважного та позитивного ставлення до думки здобувачів вищої освіти; використано презентаційні матеріали. Практичний матеріал був логічним, послідовним, чітким та якісним. Взаємозв’язок між здобувачами та викладачами свідчить про зрозумілість та злагоджену співпрацю. Здобувачі активно долучалися до обгорнення основних питань та підведення підсумків.