25 квітня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося засідання вченої ради.

26 квітня 2024

На початку засідання із ювілеєм привітали кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роєнко Світлану Олександрівну.

На засідані були розглянуті такі питання:

1. Підсумки міжсесійного контролю (атестації) студентів: У ході обговорення були представлені результати оцінювання навчальних досягнень студентів за попередній період. Засідання визнало позитивний напрямок у розвитку академічних компетенцій студентів та належний рівень їхньої підготовки.
    2. Стан підготовки факультету до державної атестації: Була проведена оцінка готовності факультету до наближеної державної атестації. Рада обговорила здійснені заходи щодо підготовки та виділила ключові аспекти, на які необхідно звернути особливу увагу для успішного проходження атестаційних процедур.
    3. Результати опитувань: Були представлені та проаналізовані результати студентських опитувань, спрямованих на оцінку якості навчального процесу, а також задоволення студентів наданою освітньою програмою та середовищем.
    4. Реалізація програм академічної мобільності: Члени ради обговорили результативність програм академічної мобільності, спрямованих на розвиток міжнародного співробітництва та розширення можливостей студентів у навчанні та професійному зростанні.
    5. Діяльність науково-дослідної лабораторії «Удосконалення майстерності майбутнього психолога імені Анни Іванівни Кагальняк»: Були представлені досягнення та результати досліджень, проведених у лабораторії протягом останнього періоду. Рада висловила високу оцінку за якість проведених досліджень та їхній внесок у розвиток наукового напрямку.