26 квітня 2024

25 квітня 2024 р. відбулося відкрите, конкурсне практичне заняття Шевчук Оксани Миколаївни з навчальної дисципліни «Самовиховання та саморегуляція особистості» на тему: «Самооцінка особистості як перший крок самотворення» для здобувачів освітнього ступеня бакалавр спеціальності 053 Психологія П/21 та П/22 груп.

У ході практичного заняття студенти визначили рівень власної самооцінки; оговорили як формувати позитивне самосприйняття; розвинули навички рефлексії, уваги до своїх почуттів.

Виконуючи завдання практичної роботи, здобувачі освіти брали активну участь в аналізі отриманих результатів діагностики самооцінки та способів її підвищення; досліджували причини та фактори формування заниженої самооцінки.

Контакт з аудиторією підтримувався протягом всього заняття, студенти активно брали участь в обговореннях, давали відповіді на питання, наводили приклади тощо.