26 квітня 2024

25.04.2024 року викладачі факультету соціальної та психологічної освіти на базі Уманського державного педагогічного університету взяли участь у проведенні навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів за участі представників Асоціації саперів України в рамках реалізації спільного проєкту з Canada-Ukraine Foundation, провели інформування працівників і учасників освітнього процесу про безпечну поведінку при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, ядерній загрозі, виявленні вибухонебезпечних предметів.