26 листопада 2016 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулися батьківські збори студентів першого курсу

30 листопада 2016

1

26 листопада 2016 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулися батьківські збори студентів першого курсу. Приємно зауважити, що явка батьків була майже 100 %-ою, що свідчить про їхній інтерес та уважність до перебігу студентського життя дітей.

2

3

З вітальним словом звернулася до батьків декан факультету О.О. Кравченко, яка у своєму виступі висловила загальну характеристику студентів-першокурсників, проаналізувала особливості процесу адаптації до нових умов навчання у ВНЗ. Заступник декана з навчальної роботи Т.С. Філатова здійснила аналіз результатів навчальної діяльності (аналіз журналів академгруп, журналу обліку відвідування, результатів атестації та ін.). До слова були запрошені викладачі, які забезпечують викладання навчальних дисциплін: І.О. Крапич, О.О. Матрос, Т.С. Філатова.

4

5

6

Спільно з батьками обговорено результати дослідження за назвою “Портрет першокурсника 2017”.

7

8

Далі робота продовжувалася з кураторами академічних груп. Збори проходили у теплій атмосфері: батьки висловлювали задоволеність, що їхні діти навчаються саме на ФСПО, а адміністрація факультету висловила слова вдячності від професорсько-викладацького складу за сумлінних та творчих студентів.

9

10