29 березня 2024

28 березня 2024 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося засідання Вченої ради. На засіданні було розглянуто наступні питання:

Про оновлення освітньо-професійних та освітньо-наукових програм

Виступаючими були гаранти освітніх програм, які висвітлили результати обговорення проєктів освітніх програм 2024 р.

Про участь роботодавців у забезпечені якості вищої освіти

Координатор із реалізації внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина КАРПИЧ доповіла про діяльність Ради роботодавців на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Висвітлила роль роботодавців в оновленні освітніх програм та результати фахових засідань з роботодавцями щодо обговорення змісту освітніх програм.

Про дуальну форму здобуття вищої освіти

Доктор педагогічних наук, професор Наталія КОЛЯДА поінформувала, шо в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини з 1 березня 2024 р. започатковано практику дуальної форми здобуття вищої освіти на факультеті соціальної та психологічної освіти та Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Також на засіданні привітали Наталію ГУРТОВЕНКО з отриманням вченого звання доцента.