29 ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

17 травня 2019

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся 29-ий фестиваль педагогічної творчості, який цьогоріч було присвячено пам’яті відомого педагога і науковця сучасності, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора педагогічних наук, професора, члена Національної Академії педагогічних наук України, багатьох міжнародних та наукових організацій Володимира Кузя.

Вітаючи із відкриттям фестивалю, перший проректор, професор Андрій Гедзик побажав студентським командам творчих ідей, натхнення і зазначив, що в університеті завжди будуть підтримувати прагнення молоді розвиватися та удосконалюватися.

Цього року у фестивалі взяли участь 4 об’єднані команди: «БЕМС» (факультети природничо-географічний, історичний, соціальної та психологічної освіти); «Family» (навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти, факультети фізики, математики та інформатики, української філології); «БУМ» (факультети початкової освіти, дошкільної та спеціальної освіти, фізичного виховання); «29 вареників» (факультети мистецтв, іноземних мов, інженерно-педагогічної освіти) .

Кожна команда продемонструвала свої знання, вміння та творчість у таких конкурсах: «Презентація», «Розминка», «Домашнє завдання» і вкотре довела, що наші студенти талановиті, креативні, винахідливі, вміють оригінально та нетрадиційно вирішувати завдання, усвідомлюють, що бути вчителем – справжнє мистецтво.

За результатами виступів команда БЕМС була відзначена у номінації: «Багатогранність творчої уяви» –Завершився фестиваль флешмобом .


Фото новини: