29 квітня 2024 р. для педагогічного колективу факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Пала Тичини була проведена зустріч представників відділу профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки.

30 квітня 2024

Світлана Володимирівна Цимбал-Слатвінська повідомила про особливі умови вступу 2024р. та проінформувала про правила прийому. Чітко конкретизувала та розмежувала структуру, правила проведення НМТ 2024.

Також було охарактеризовано вступ на ОС «Магістр». У своєму виступі зазначила, що обов’язковим елементом при вступі є результати ЄВІ та ЄФВВ. Відповідно було деталізовано структуру таких тестувань. Оголошено дати реєстрації ЄВІ/ЄФВВ (7-29 травня 2024р.).

На завершення свого виступу Світлана Володимирівна зазначила про порядок вступу та саме перебіг вступної кампанії 2024р. як для ОС «Бакалавр», ОС «Магістр» та ОС «Доктор філософії».

Викладачі активно приймали участь та ставили запитання впродовж виступу. Така зустріч дала можливість визначити найважливіші моменти вступу 2024, що в подальшому полегшить роботу саме у приймальній комісії.