3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня 2022

3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Інвалідність – це не перепона, не інакшість, не вирок і не покарання. Забезпечення відповідних умов сприятиме рівності усіх членів суспільства.
Факультет соціальної та психологічної освіти уже декілька років активно долучається до забезпечення умов для людей з інвалідністю в освітньому та соціокультурному середовищах. Зокрема на факультеті функціонує Центр соціально-освітньої інтеграції та інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму «Без бар’єрів». Головна мета якого є консолідація зусиль відповідних структурних підрозділів університету, залучених органів виконавчої влади та громадських організацій, спрямованих на соціально-педагогічну підтримку осіб з інвалідністю щодо їх адаптації до студентського та педагогічного колективу, інтеграції у освітнє та соціальне середовище, створення умов для саморозвитку та самореалізації, розвиток соціальної активності, автономності, відповідальності та мобільності осіб з особливими потребами.
Цьогоріч за ініціативи студентки з ООП Гончарової Віти організовано благодійний аукціон вишитих ікон. Всі виручені кошти будуть перераховані на підтримку ЗСУ.
Якщо Вам сподобався будь який виріб для покупки можна звернутись за номером 0731262044 Віта