3 грудня – Міжнародний День людей з інвалідністю
3 грудня – Міжнародний День людей з інвалідністю. День було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН.
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Суспільству треба з розумінням ставитися до людей з обмеженими можливостями, їх не треба жаліти, а необхідно лише дати можливість працювати і бути корисними.
З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю на факультеті соціальної та психологічної освіти проводиться онлайн-фестиваль «Рівні між собою ми, будем разом Я і Ти», формат цього року передбачає фестиваль – онлайн, запрошуємо представників закладів освіти, інклюзивних центрів та ГО продемонструвати свій талант, відзнявши його на відео та надіславши на пошту annahomenko957@ukr.net, а також необхідно заповнити реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZ9hRGxb0hJFBsmnFB_NLQggmfT_h3YlrQ0xqyKxahoxTYFA/viewform .
Усіх учасників чекають сертифікати та подарунки