30 вересня в Україні відзначається День усиновлення

3 жовтня 2016

1

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого…

2

3

День усиновлення є символом милосердя та добра.

5

4

У рамках цього заходу на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету кафедрою соціальної педагогіки та соціальної роботи проведено засідання ІІІ Регіонального круглого столу «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».

6

7

Гостями круглого столу були; Гущина Інна Олександрівна (директор Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), Чернишук Людмила Яківна (головний спеціаліст Служби у справах дітей, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації), Ліндсі Чарльз (волонтер Корпусу Миру США в Україні); Мудрий Іван Левкович (методист Гайворонського МНВК Кіровоградської області, керівник науково-методичної лабораторії освітнього округу, лауреат обласної премії імені В.О. Сухомлинського, Заслужений учитель України), Форостяна Вікторія Іванівна (практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ступенів 1 м. Гайворона Кіровоградської області), Кривцова Олена Володимирівна (практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м. Гайворона Кіровоградської області).

8

9

Гущина Інна Олександрівна охарактеризувала роботу Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо питань роботи з прийомними сім’ями та дитячим будинком сімейного типу в Уманському районі, навела переваги виховання дітей-сиріт у прийомних сім’ях.

10

11

Чернишук Людмили Яківни розповіла про усиновлення, як форму опіки над дітьми-сиротами, та ознайомила із вимогами, які ставлять до майбутніх усиновителів.

dsc_1825

dsc_1831

Надзвичайним став виступ волонтера Корпусу Миру США в Україні Ліндсі Чарльз. У своїй промові Ліндсі Чарльз ознайомила із історією розвитку фостерних сімей у Сполучених Штатах  Америки.

14

15

Присутні студенти факультету соціальної та психологічної освіти – майбутні соціальні педагоги, соціальні працівники, практичні психологи, які професійно готуються до роботи у системі державної опіки та піклування, отримали гарну нагоду долучитися до досвіду у соціальній сфері як в Україні, так і за її межами.

16

17

Колектив викладачів та студентів факультету соціальної та психологічної освіти бажає всім батькам і дітям міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові, а спеціалістам соціальної сфери – лише приємних моментів.

18

19