30 вересня в Україні відзначається День усиновлення

2 жовтня 2017

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого…

День усиновлення є символом милосердя та добра.

День усиновлення порівняно молоде свято. Вперше в Україні воно відзначається з 2009 року згідно Указу Президента України, який був підписаний 27 листопада 2008 року. В Указі наголошується суспільна значущість усиновлення (і удочеріння) у забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї.

Тепер День усиновлення відзначається щорічно 30 вересня.

У рамках цього заходу на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету кафедрою соціальної педагогіки та соціальної роботи проведено засідання ІV Регіонального круглого столу «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».

Зі вступним словом звернулася доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Коляда Наталія Миколаївна. У своєму виступі наголосила на актуальності теми Регіонального столу, окреслила основні проблеми та перспективи, які сьогодні постають перед працівниками соціальної, педагогічної, медичної, правової сфер, які турбуються про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Неймовірним став виступ волонтерів із Кореї, членів Уманського благодійного фонду «Свобода» Чой Даніеля та Чой Крістіни. Містер Чой розповів про діяльність фонду та познайомив з методами і формами роботи з дітьми, які потребують підтримки дорослих.

Присутні студенти факультету соціальної та психологічної освіти – майбутні соціальні педагоги, соціальні працівники, практичні психологи, які професійно готуються до роботи у системі державної опіки та піклування, отримали гарну нагоду долучитися до досвіду у соціальній сфері як в Україні, так і за її межами.

Колектив викладачів та студентів факультету соціальної та психологічної освіти бажає всім батькам і дітям міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові.

 Фото новини: